Wszystkiego najlepszego z okazji Halloween! Aby to uczcić, stworzyliśmy listę 10 najlepszych latarni z najbardziej szalonymi uśmiechami z całej sieci. Mamy nadzieję, że spodobają się Wam tak samo jak nam! 10. Wyrzeźbiony przez Roya na blogu Quick Shot Artist, ten ma uroczy, dziecięcy uśmiech, który wygląda jak dziecko, któremu brakuje kilku dziecięcych zębów!

9. Wyrzeźbiony przez Mary i Michaela na blogu Bites and Bliss, ten wygląda jakby miał rząd spiczastych zębów. Dodatkowe punkty za to, że to ich pierwszy jack-o-lantern!

8. Wyrzeźbiony przez Tinę i Mala na Carrots 'N' Cake, ten wyraźnie potrzebuje aparatu ortodontycznego z jego uroczymi, źle ustawionymi zębami.

7. Wyrzeźbiona przez Rachel z Rachel and Maya, dynia po prawej wygląda jak niemowlę, któremu rośnie kilka pierwszych zębów.

6. Wyrzeźbiona przez Beau z Team Cayden Beau (z niewielką pomocą rodziny), środkowa dynia ma cudownie szeroki uśmiech kota z Cheshire.

5. Wyrzeźbiona przez Alexis z Latter-Day Woman Magazine, ta dynia wygląda, jakby nawet nie wiedziała, dokąd zmierzają jej zęby! Alexis naprawdę pomyślała nieszablonowo o tej dyni z jej unikalnym krzywym uśmiechem i kłami.

4. Wyrzeźbiona w zeszłym roku przez Carlę z Cottage Crafts Ireland, ta wygląda, jakby miała więcej zębów niż wie, co z nimi zrobić!

3. Z bloga Oh Montreal, twórca tej dyni kreatywnie dał jej jack-o-lantern ogromny, zębaty uśmiech za pomocą "protez". Uwielbiamy ten wielki uśmiech i kreatywność.

2. Wykonana przez Jaime na blogu Crafty, Scrappy, Happy, ta dynia używa "protez" z kłami, aby wyglądać trochę bardziej przerażająco.

1. Coming w na # 1, wyrzeźbione przez Adama Smitha w Smith, The Pumpkin Carver, jest moim osobistym faworytem, trójwymiarowy "Growl" twarz z pełnym zestawem realistycznych zębów. Imponujące!

Co za kreatywna grupa. Naprawdę dobrze się bawiliśmy szukając naszych ulubionych!

Która z nich jest Twoją ulubioną? Czy wyrzeźbiłeś dynię w tym roku?

Zostaw nam komentarz i daj nam znać!