Zaktualizowano: 2/20/2020

Zniżki dentystyczne plany zostały oszczędzając ludziom pieniędzy na ich pracy stomatologicznej od ponad 30 lat, ale nieuchronnie znajdziesz kilka czarnych owiec w opakowaniu, którzy są po prostu próbuje cię oszukać dla własnych korzyści pieniężnych. Niestety, niektórzy ludzie tylko doświadczenie jest z planu rabatowego, który próbuje wyłudzić je z pieniędzy, a oni natychmiast zakładają, że wszystkie plany rabatowe są złe - uniemożliwiając im kiedykolwiek dołączyć do dobrego planu rabatowego i zaoszczędzić pieniądze w przyszłości.

Plany rabatowe w Good Morning America

W rzeczywistości, istnieje wiele dobrych planów stomatologicznych na rynku, które mogą znacznie zmniejszyć rachunki stomatologicznych.

W rzeczywistości Good Morning America faktycznie wspomniał o planach rabatowych ... i Careington w szczególności. Możesz przeczytać naszą opinię na ten temat na blogu 1Dental lub przejść bezpośrednio do źródła, Good Morning America.

Większość osób sceptycznie nastawionych do planów rabatowych na usługi stomatologiczne po prostu nie wie, jak one działają, co jest zrozumiałe. Zniżki dentystyczne plany są od 1979 roku, ale pomysł typowego ubezpieczenia rozpoczęła się w późnych latach 20-tych, więc ludzie są bardziej zaznajomieni z pojęciem tradycyjnego ubezpieczenia stomatologicznego i jak to działa. Niektóre plany dentystyczne tam są oszustwa mimo wszystko, ale ta lista powinna pomóc określić, czy plan pomoże Ci. Będziemy porównywać powszechne nieporozumienia z planem stomatologicznym Careington 500 Series i jego działaniem. Jeśli szukasz planu dentystycznego, chcemy zachęcić Cię do bycia poinformowanym, w sposób prosty i zrozumiały. Zrób badania, a będziesz mógł korzystać z planu stomatologicznego, który naprawdę Ci się opłaci.

Najczęstsze nieporozumienia związane z planami rabatowymi dla dentystów

To powinno pomóc wyjaśnić wspólne nieporozumienia o planach rabatowych, jak również pomóc określić, czy plan rabatowy jest legalny czy oszustwo.

  Tabela opłat jest niedokładna lub nie w pełni ujawniona. Nasz najlepszy plan, Careington 500 Series, posiada pełny harmonogram opłat dostępny dla każdego online na stronie 1Dental.com - nawet przed zarejestrowaniem się. Wszyscy dentyści ogólni w twoim stanie, którzy korzystają z tego planu, mają dokładnie taką samą listę i są zakontraktowani do pobierania opłat według niej. A jeśli nie ma go na liście opłat, to i tak dostaniesz 20% zniżki (z wyjątkiem opłat laboratoryjnych i kilku zabiegów kosmetycznych).
  Istnieje bardzo mała lista dostawców usług stomatologicznych, z której można wybierać. Mamy ponad 64,000 dentystów w całym kraju, którzy biorą nasz plan. Nie wierzysz nam? Sprawdź swoją okolicę, aby znaleźć dentystę.
  Kiedy już wybiorę dentystę, jestem z nim związana, chyba że przejdę przez wiele kosztownych procedur biurokratycznych. W przypadku planu Careington można całkowicie swobodnie udać się do dowolnego dentysty z sieci bez konieczności powiadamiania nas o tym.
  Oszukiwanie ludzi, że to ubezpieczenie jest złe. Całkowicie się z tym zgadzamy. W wielu miejscach na naszej stronie internetowej wyraźnie zaznaczamy, że plan rabatowy nie jest ubezpieczeniem. A dlaczego mielibyśmy twierdzić, że jesteśmy ubezpieczeniem? Plany rabatowe i ubezpieczenia są na swój sposób korzystne.
  Utknę z listą odrzuconych przez szkołę dentystyczną. Właściwie wszyscy dentyści, którzy akceptują plan Careington, przeszli przez proces sprawdzania i muszą spełnić kilka wymagań i kwalifikacji, zanim będą mogli dołączyć do sieci dentystów akceptujących ten plan. Obejmuje to prowadzenie praktyki przez co najmniej 2 lata, co gwarantuje doświadczonych specjalistów stomatologicznych.
  Stracę dużo pieniędzy, jeśli będę musiał zrezygnować i anulować plan. Jest to typowe dla oszustów - wiedzą, że ich plan jest zły i wkrótce się o tym dowiedzą, więc muszą znaleźć sposób na zatrzymanie pieniędzy od razu. Jednak w przypadku Careington nie jesteś skazany na nieokreślony czas. Jeśli z jakiegokolwiek powodu musisz zrezygnować, oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (minus opłata manipulacyjna). Jeśli minęło więcej niż 30 dni, nadal można zrezygnować bez ponoszenia kary. Żaden przekręt nie pozwoli Ci na taki rodzaj wolności, więc zwróć na to uwagę podczas wykonywania badań!
  Co jeśli ceny wzrosną, lub jeśli większość zniżek jest w dolnej części procentu z tylko kilkoma znacznie obniżonymi? Są to ważne pytania, które należy zadać, gdy szukasz planu dentystycznego. Mając dostęp do pełnego harmonogramu opłat może pomóc Ci dwukrotnie sprawdzić, czy rzeczywiście będziesz otrzymywać reklamowane zniżki. Koszt uczestnictwa w naszym planie pozostaje niezmienny od lat, a po pierwszym roku gwarantujemy jego obniżenie, ponieważ od tego momentu nie jest się już odpowiedzialnym za opłatę manipulacyjną. Tabela opłat za usługi Careington 500 Series została zaktualizowana w lutym 2010 roku, ale dodaliśmy kilka dodatkowych procedur. Zniżki są gwarantowane na poziomie co najmniej 20% (z wyłączeniem opłat laboratoryjnych i kilku procedur kosmetycznych), a większość zniżek za prace podstawowe jest w rzeczywistości bliższa 50% lub więcej.

Oczywiście istnieją pewne plany rabatowe, które są oszustwem lub nie są zgodne z prawem - ale to samo dotyczy zwykłego ubezpieczenia. Nie oznacza to, że wszystkie formy ubezpieczeń są złe, więc dlaczego niektórzy ludzie automatycznie zakładają, że wszystkie plany rabatowe są złe?

Dowiedz się więcej o planach dentystycznych

Sprawdź jeden z naszych popularnych artykułów, "FTC ostrzega przed oszustwami rabatowymi", jak określić czy plan rabatowy jest tym, za co się podaje.

Nadal nie jesteś pewien różnicy między planami rabatowymi a typowym ubezpieczeniem? Sprawdź nasz poręczny przewodnik porównania ubezpieczeń dentystycznych i planów rabatowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co ludzie mówią o 1Dental.com i planie rabatowym Careington 500 Series, odwiedź naszą stronę 1Dental.com na Facebooku.