Sesje Psychologiczne

 

         

          Szczycimy się terapią psychologiczną opartą o najnowszą wiedzę, a także najskuteczniejsze techniki wywodzące się z różnych szkół tej dziedziny. Są to techniki obecne zarówno w psychologii akademickiej, jak również wykraczające poza jej ramy. Całość terapii jest dodatkowo wspomagana nowoczesnym sprzętem medycznym.

         

          Nasz psycholog w swojej pracy kieruje się profesjonalizmem i robi wszystko, aby pomagać w realizowaniu wyzwań, a także rozwiązywaniu problemów swoich klientów najskuteczniejszą i najszybszą dla nich metodą, z zachowaniem pełnej dyskrecji. Podczas swojej pracy stosuje między innymi elementy: psychologii relacji, inteligencji emocjonalnej, psychoedukacji, hipnozy, treningu mentalnego, obrony przed psychomanipulacją, interwencji kryzysowej, seksuologii, psychologii przywództwa, psychologii społecznej, psychologii biznesu/marketingu oraz psychologii ewolucyjnej.

 

Nasza oferta przygotowana jest dla wszystkich osób:

- Potrzebujących głębokiej pracy wewnętrznej

- Oczekujących profesjonalnego, skutecznego wsparcia oraz porady psychologicznej w konkretnych pojedynczych sprawach lub wyzwaniach

- Oczekujących otrzymania konkretnych narzędzi nowoczesnej psychologii do realizacji celów osobistych i zawodowych

- Wzmagających się z bólami, chorobami oraz innymi dolegliwościami natury fizycznej, które mają swoje podłoże w psychice (psychosomatyka)

- Pragnących pozbycia się różnorodnych, często występujących problemów takich jak; stres, lęki, fobie, nałogi, problemy z koncentracją i inne

- Inwestujących w rozwój osobisty

 

Podczas wszystkich sesji psychologicznych w naszym centrum masz gwarancję profesjonalizmu, pełnej dyskrecji oraz otrzymania pomocy, która będzie dostosowana specjalnie do Twoich potrzeb.

 

Zakres pracy:

Sesje psychologiczne

Treningi mentalne

Hipnoterapia

Terapia antystresowa

Interwencja kryzysowa

Psychoterapia rodzinna

Konsultacja psychologiczna młodzieży

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym psychologiem:

 

Łukasz Molenda

 

strona internetowa: http://akademia-psychologii.pl/

telefon: 504 737 113

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.