Platforma Schumanna

Urządzenie medyczne Schumann3 D platte medical przeznaczone jest do wykonywania zabiegów wibroterapii kończyn dolnych, górnych oraz tułowia.

Wytwarzane przez platformę wibracje regulują układ krążenia, stymulują układ nerwowy, wzmacniają mięśnie i kości. Likwidują blokady i stany napięć mięśniowych oraz powięzi. Regulują metabolizm, poprawiają kondycję psychiczną i fizyczną.

Na platformie Schumann 3D całe ciało poddawane jest terapii i wprawiane w ruch za pomocą prawoskrętnych pionowych drgań o częstotliwości 7,83 Hz. Dzięki temu zostaje osiągnięty efekt trójwymiarowego, dynamicznego modelingu ciała i zostaje przywrócony prawidłowy rytm organizmu.Wszechstronne i wielokierunkowe oddziaływanie platformy Schumann 3D na organizm sprawia, że jego regeneracja przebiega bardzo szybko i skutecznie.

Jedno krótkie ćwiczenie na platformie odpowiada dlugotrwałemu treningowi. Urządzenie jest proste w obsłudze i wygodne w transporcie.

 

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA PLATFORMY DO DOMU.

ZAPYTAJ O TAKĄ MOŻLIWOŚĆ W RECEPCJ

 

Na bazie platformy Schumann 3D powstały urządzenia z serii Schumann 3D System; system terapii na siedzaco oraz system terapii na leżąco – podgrzewany stół do masażu.

Systemy Schumann 3D mogą być stosowane w stanach wymagających wzmocnienia organizmu, poprawy motoryki a także przy masażach i relaksacji. Przeciwdziałają chorobom poprzez aktywowanie mechanizmów samoregulacji orgaizmu i pozwalają na ośiągnięcie ogólnej harmonii.