Współpraca

Dział Promocji Zdrowia i Współpracy Medycznej zaprasza do zapoznania się z bieżącą ofertą.

  • Dla personelu medycznego
  • Dla przyszłych i obecnych rodziców
  • Dla szkół i przedszkoli
  • Dla pracodawców

 

Dla personelu medycznego

Zapraszamy do współpracy lekarzy zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy i umiejętności diagnostyczno-terapeutycznych. Jesteśmy w stanie zaoferować niezbędne szkolenia w zakresie medycyny holistycznej i udostępnić gabinety z pełnym wyposażeniem, zespołem pielęgniarskim oraz recepcją. Jesteśmy otwarci na specjalistów, którzy w swojej praktyce stosują metody niekonwencjonalne i stale poszukują nowych lub odkrywają stare sposoby na poprawę jakości świadczonych usług. Profesjonalizm w każdym calu jest naszą dewizą dlatego do naszego zespołu zapraszamy pasjonatów.


Dla przyszłych i obecnych rodziców

Rozwijamy promocję zdrowia dla rodziców planujących dziecko, kobiet ciężarnych oraz mam z dziećmi. Nie oferujemy szalonych promocji ani pakietów w abonamencie. Zamierzamy tak przygotować przyszłą mamę do ciąży i zadbać o nią podczas tych wyjątkowych 9-ciu miesięcy aby później spotykać się z nią i jej maleństwem nie częściej niż raz w roku jedynie profilaktycznie. Powiemy Ci jak przygotować się do tego wyjątkowego okresu ciąży, jak oczyścić organizm, uwolnić psychikę z niepotrzebnych skamieniałości i złych nawyków oraz cieszyć się tym niepowtarzalnym okresem oraz w pełni korzystać z jego uroków. Podczas ciąży będziemy doradzać jak dbać o siebie i rozwijające się nowe życie, aby mogło mieć pełen komfort przez czas pobytu pod Twoim sercem. A kiedy już cud narodzin obdaruje Cię niewypowiedzianym szczęściem, które weźmiesz w swoje ramiona będziemy uczyć Cię jak o nie dbać by mogło zdrowo i wesoło rozwijać się na Twoich oczach.

 

Dla szkół i przedszkoli

Jak najefektywniej poprowadzić lekcje o zdrowiu lub nauczyć dzieci zasad zdrowego odżywiania czy prostych zasad higieny? Najprościej będzie pokazać im gabinet i pozwolić porozmawiać z naszym lekarzem. Nie pracujemy z igłami czy strzykawkami a nasze terapie są bezbolesne. Z pewnością zarówno ucieszy to dzieci jak również zaciekawi. Zapraszamy na bezpłatne, profesjonalne i pouczające lekcje o zdrowiu w naszym centrum


Dla pracodawców

Jeśli jesteś na naszej stronie to znaczy, że dbasz o swoich pracowników i ich zdrowie. W pełni podzielamy takie podejście i zapraszamy na konsultacje lekarskie oraz zabiegi profilaktyczne i lecznicze. Diagnozujemy, leczymy, prowadzimy sesje psychologiczne i usprawniamy procesy leczenia. Jesteśmy również w stanie przyjechać na spotkanie z pracownikami na terenie firmy i zrobić wykład na temat naturalnych medycznych metod diagnostyki, leczenia, a także szkolenie z zakresu zastosowania nowoczesnej psychologii w Państwa firmie. Zapraszamy do współpracy.

 


Centrum Medycyny Holstycznej GD-MED

tel: 22 644 04 72
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.