Duszkiewicz Grażyna Barbara lek. med.

Grażyna Duszkiewicz jest lekarzem medycyny, specjalistą otolaryngologiem. Od 20 lat zajmuje się medycyną naturalną, przede wszystkim homeopatią, homotoksykologią, ziołolecznictwem, toksykologią środowiska i metali ciężkich.

1979-86 II Wydz. Lekarski AM w Warszawie, 1992 specjalizacja I ST. Z otolaryngologii, udział w licznych szkoleniach z zakresu medycyny chińskiej akupunktury m.in. w Mińsku na Białorusi. K.: 1986-92 lekarz w Wojewódzki Szpitalu Zespolonym w Skierniewicach, kierownik przychodni DWS Wcześniak, 1992-97 lekarz w Specjalistycznej Przychodni dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie, 1997-2000 lekarz otolaryngolog w  Przychodni Przyszpitalnej MSWiA, 2000-01 kierownik Przychodni Instytutu Psychosomatycznego w Warszawie, od 2001 własny gabinet lekarski, Centrum Medycyny Holistycznej. specjalizacja homeopatii, medycyny chińskiej, akupunkturze, homotoksykologii, otolaryngologii, założenie gabinetu lekarskiego  Centrum Medycyny Holistycznej, ugruntowanie pozycji na rynku medycznym oraz sukcesywne powiększenie zakresu wykonywanych zabiegów holistycznych (całościowego podejścia do pacjenta), masaże, zastosowanie ziołolecznictwa, homeopatii, medycyny ortomolekularnej substytucyjnej, niedoboru pierwiastków organicznych. Autorka publikacji w czasopiśmie „ Homeopatia” z zakresu medycyny naturalnej; udział w programach telewizyjnych. Towarzystwo Homeopatyczne, Tow. Medycyny Bioinformacyjnej, Polskie Tow. Otolaryngologii, PTL, Tow. Homotoksykologii, Tow. Akupunktury, Tow. Homeopatyczne. Zainteresowania;  turystyka górska, literatura.

Waldemar Pawłowski lek. med.

Waldemar Pawłowski jest lekarzem od ponad 30 lat. Od 15 lat interesuje się oraz stosuje w praktyce metody medycyny naturalnej. Specjalizację zrobił z ginekologii i położnictwa, jednak pracując na różnych oddziałach szpitalnych oraz w leczeniu ambulatoryjnym i ratownictwie medycznym miał kontakt oraz udzielał pomocy w szerokim zakresie przypadłości oraz stanów zagrożenia życia. Praca we własnym gabinecie medycyny naturalnej upewniła go, że człowieka należy traktować całościowo, holistycznie a nie tylko wyrywkowo. Medycyna akademicka uczyniła obecnie wielki postęp w leczeniu stanów nagłych, w leczeniu wszelkiego typu urazów wypadkowych, w leczeniu chirurgicznym, jednak leczenie chorób przewlekłych oraz profilaktyka nie poczyniła prawie żadnych postępów. Jest nadal na bardzo niskim poziomie, choroby się leczy, ale nie wylecza i nie zapobiega się im. Dlatego postanowił skupić się na tych schorzeniach, które są największym problemem zdrowotnym. 
Są to: 

  • Alergia 
  • Borelioza 
  • Miażdżyca 
  • Nowotwory szczególnie piersi i narządów rodnych

Elżbieta Droszcz-Karsz lek. med. pediatra

Poszukując skutecznych metod leczenia nawracających problemów zdrowotnych u dzieci zetknęła się z terapiami medycyny naturalnej. Dają one możliwość odejścia od leczenia za pomocą leków chemicznych likwidujących wyłącznie objawy choroby, nie dając większej szansy na całkowity powrót do zdrowia.
Obecnie dzięki odbyciu kursów w zakresie homeopatii klasycznej, homotoksykologii, medycyny bioinformacyjnej i tradycyjnej medycyny chińskiej łączy leczenie naturalne ze standardami zalecanymi przez medycynę akademicką.

Barbara Głuszak

Barbara Głuszak

Małgorzata Kraszewska

Małgorzata Kraszewska

Łukasz Molenda

Łukasz Molenda jest psychologiem, trenerem osobistym oraz hipnoterapeutą. Ukończył studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Nabywał również dodatkową wiedzę oraz doświadczenie podczas wielu intensywnych szkoleń i kursów psychologicznych. Był praktykantem na wydziale psychiatrycznym w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. Obecnie podczas pracy z ludzmi łączy skutecznie techniki psychologiczne pochodzące z różnych dziedzin, tak aby móc jak najlepiej dopasować się do indywidualnych potrzeb osób z którymi pracuje. W swojej pracy kieruje się profesjonalizmem i robi wszystko, aby pomagać w realizowaniu wyzwań, a także rozwiazywaniu problemów swoich klientów, najskuteczniejszą i najszybszą dla nich metodą, z zachowaniem pełnej dyskrecji. Podczas swojej pracy stosuje między innymi elementy: inteligencji emocjonalnej, psychologii relacji, hipnoterapii, psychoedukacji, treningu personalnego, obrony przed psychomanipulacją, interwencji kryzysowej, seksuologii, psychologii przywództwa oraz psychologii ewulucyjnej.

O sobie:

Podczas realizowania swojej wieloletniej pasji jaką jest psychologia, zauważyłem wiele szans, a także pułapek, jakie kryją się w ludzkim umyśle. Uwielbiam pomagać ludziom, lecz nigdy nie narzucam własnego zdania, dlatego za pomocą  nowoczesnej psychologii  dostarczam konkretnych narzędzi do kreacji i eksploracji umysłu, tak aby każdy mógł używać ich zgodnie z własną wolą. Podczas zdobywania  wiedzy w różnych dziedzinach psychologii oraz innych nauk zauważyłem, że często się ona ze sobą uzupełnia, natomiast oddzielnie bywa wręcz bezużyteczna. Dlatego też zdecydowałem się na otwarcie i połączenie ze sobą różnych dziedzin, co dało bardzo dobre rezultaty w porównaniu z ograniczonymi metodami pracy psychologicznej, których  niegdyś bywałem światkiem. Jednocześnie cały czas pracuję nad sobą samym i zdobywam najnowszą wiedzę, a także prowadzę własne badania, tak aby postęp psychologii nie szedł na marne, lecz od razu mógł służyć ludziom.

Oferta:

Sesja psychologiczna

Konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży

Interwencja

Szkolenia/wykłady/warsztaty psychologiczne

 kryzysowa

Psychoterapia par

Psychoterapia rodzin