Duszkiewicz Grażyna Barbara lek. med.

Duszkiewicz Grażyna Barbara lek. med.

Grażyna Duszkiewicz jest lekarzem medycyny, specjalistą otolaryngologiem. Od 20 lat zajmuje się medycyną naturalną, przede wszystkim homeopatią, homotoksykologią, ziołolecznictwem, toksykologią środowiska i metali ciężkich.

1979-86 II Wydz. Lekarski AM w Warszawie, 1992 specjalizacja I ST. Z otolaryngologii, udział w licznych szkoleniach z zakresu medycyny chińskiej akupunktury m.in. w Mińsku na Białorusi. K.: 1986-92 lekarz w Wojewódzki Szpitalu Zespolonym w Skierniewicach, kierownik przychodni DWS Wcześniak, 1992-97 lekarz w Specjalistycznej Przychodni dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie, 1997-2000 lekarz otolaryngolog w  Przychodni Przyszpitalnej MSWiA, 2000-01 kierownik Przychodni Instytutu Psychosomatycznego w Warszawie, od 2001 własny gabinet lekarski, Centrum Medycyny Holistycznej. specjalizacja homeopatii, medycyny chińskiej, akupunkturze, homotoksykologii, otolaryngologii, założenie gabinetu lekarskiego  Centrum Medycyny Holistycznej, ugruntowanie pozycji na rynku medycznym oraz sukcesywne powiększenie zakresu wykonywanych zabiegów holistycznych (całościowego podejścia do pacjenta), masaże, zastosowanie ziołolecznictwa, homeopatii, medycyny ortomolekularnej substytucyjnej, niedoboru pierwiastków organicznych. Autorka publikacji w czasopiśmie „ Homeopatia” z zakresu medycyny naturalnej; udział w programach telewizyjnych. Towarzystwo Homeopatyczne, Tow. Medycyny Bioinformacyjnej, Polskie Tow. Otolaryngologii, PTL, Tow. Homotoksykologii, Tow. Akupunktury, Tow. Homeopatyczne. Zainteresowania;  turystyka górska, literatura.

Elżbieta Droszcz-Karsz lek. med. pediatra

Elżbieta Droszcz-Karsz lek. med. pediatra

Poszukując skutecznych metod leczenia nawracających problemów zdrowotnych u dzieci zetknęła się z terapiami medycyny naturalnej. Dają one możliwość odejścia od leczenia za pomocą leków chemicznych likwidujących wyłącznie objawy choroby, nie dając większej szansy na całkowity powrót do zdrowia.
Obecnie dzięki odbyciu kursów w zakresie homeopatii klasycznej, homotoksykologii, medycyny bioinformacyjnej i tradycyjnej medycyny chińskiej łączy leczenie naturalne ze standardami zalecanymi przez medycynę akademicką.

Barbara Głuszak

Barbara Głuszak

Małgorzata Kraszewska

Małgorzata Kraszewska  jest psychodietetykiem, terapeutką SCIO, masażu z elementami ajurwedy.

Ukończyła Psychodietetykę na SWPS - Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej  w Warszawie.

Jest równiez Absolwentką MBA Oxford Brookers University oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

Swoje umiejętności,  dodatkową wiedzę oraz doświadczenie rozwijała podczas wielu intensywnych szkoleń i kursów.

Podczas pracy z pacjentami łączy wiedzę z zakresu  dietetyki wraz ze skutecznymi narzędziami psychologicznymi, które pochodzą  z różnych dziedzin,

tak aby móc jak najlepiej dopasować się do indywidualnych potrzeb osób z którymi pracuje. 

O sobie:

Bardzo lubię pracę z ludżmi . Podchodzę do pracy holistycznie - mając na uwadze ciało, umysł i ducha - czyli CUD jakim jest człowiek. Z wielką pasją pomagam innym, dzieląc się moimi talentami oraz przyglądając się najnowszym badaniom specjalistycznym oraz temu, co dzieje się na rynku medycznym w celu zgłębiania wiedzy na temat mojej specjalizacji.

Moim celem jest odnalezienie najbardziej efektywnych rozwiązań dla konkretnego przypadku, pacjenta , tak,  aby proces przez który pomagam  przejść był skuteczny i jak najbardziej świadomy.

 Oferta:

Wizyta psychodietetyczna - UWOLNIJ SZCZUPŁEGO SIEBIE

Podczas wizyty;

- Obliczamy wagę idealną - BMI (ważenie, mierzenie, niezbędne parametry 

Omówienie i wyjaśnienie obecnych parametrów)

- Podsumowanie wyników mód żywieniowych, a medycyna oparta na faktach

- O psychologii jedzenia i odchudzania

- Dopasowanie najbardziej optymalnej drogi dla Ciebie

Diagnostyka SCIO pod kątem odchudzania

SCIO - tworzenie indywidualnego profilu żywieniowego 

Odchudzanie przez odżywianie

Konsultacja psychodietetyczna dla dzieci, młodzieży, dorosłych

Praca w grupie

Szkolenia/wykłady/warsztaty 

Przegląd najbardziej efektywnych narzędzi do pracy z psychodietetyką

Psychodietetyka dla szkół, przedszkoli