Nowością w naszej przychodni stały się konsultacje psychologiczne dla osób z problemami o podłożu psychologicznym, które mają początek już podczas naszych narodzin, okresu okołoporodowego lub wczesnego dzieciństwa. Jak sobie poradzić z potworami przeszłości, złagodzić spojrzenie na aktualne problemy, aby cieszyć się życiem tu i teraz to zagadnienia, które poruszamy poprzez specjalny program terapeutyczny. Nasz psycholog specjalizuje się również w odpowiednim przygotowywaniu do macierzyństwa bez lęku, właściwego przebiegu ciąży i porodu. Szczegóły możecie Państwo poznać na sesjach terapeutycznych indywidualnych, rodzinnych lub grupowych. Naszym specjalistą jest Pani psycholog, pedagog i trener Monika Lipowska-Hajduk.

 

Absolutna nowość na rynku polskim wspomagająca leczenie trudno gojących się ran w tym stopy cukrzycowej. Jesteśmy pionierami aplikowania opatrunków z żywymi kulturami larw na trudno gojące się rany. Opatrunek zabezpiecza ranę przed niekontrolowanym przemieszczaniem się larw i ogranicza ich działanie do pozostania na pożądanym miejscu przez okres terapii. Łatwość w nakładaniu i zdejmowaniu opatrunku umożliwia prowadzenie terapii w warunkach domowych.

 

Prowadzimy zapisy na turnusy lecznicze z Panią dr Grażyną Duszkiewicz. Oprócz odpowiedniej diety będziemy prowadzić indywidualne sesje terapeutyczne w zależności od wskazań leczniczych. Zbieramy Państwa zgłoszenia w celu zorganizowania odpowiednich specjalistów w zależności od Państwa schorzeń. Tworzymy grupy dla dzieci i dorosłych. Termin wyjazdów i miejsce pobytu zostanie podany wkrótce.

Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa problemy zdrowotne zostały rozwiązane i udzielimy odpowiedniego wsparcia, aby uniknąć ich w przyszłości.

Strona 1 z 2