https://web.facebook.com/MariolaSzustaksalon/videos/1452701624824553/

 

ZIELONY DETOKS II - ELITA DBA O JELITA 15 - 21 września 2017  Domy Konesera, według autorskiego programu dr Grazyna Duszkiewicz we współpracy z Mariola Szustak i Krzysztof Gwiazda.

7 wspaniałych dni dzięki którym:

Poznasz "tajemnice" zdrowej i prostej kuchni podczas posiłków. 

Rozruszasz ciało i umysł na PORANNYCH ROZRUCHACH prowadzonych przez lek. med. Grażynę Duszkiewicz 

Popijając zioła, herbatki owocowe, naturalne świeżo wyciskane soki, wodę oczyścisz swój organizm i wzmocnisz układ odpornościowy.

Wzbogacisz swoją wiedzę na warsztatach edukacyjnych nt zdrowia, urody i długowieczności MOJE EMOCJE – MOJE ŻYCIE – life coach Mariola Szustak.

Korzystając z sauny suchej i parowej oraz jacuzzi zadbasz o ciało i dobre samopoczucie.

Dotlenisz organizm w czasie wspólnych spacerów np. do rezerwatu „PIEKIEŁKO”.

Poznasz siłę świadomego oddechu w czasie „KĄPIELI LEŚNYCH”.

Zrelaksujesz się w czasie wieczornych kąpieli stóp.

Poczujesz radość i energię życiową w czasie medytacji w zakątkach natury.

Doświadczysz przyjemności ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Nauczysz się odpoczywać w zaciszu pokoju - masażer głowy, masażer dłoni i palców, poduszka z łuską gryczaną.

Znajdziesz inspiracje i dobre praktyki w książkach rekomendowanych z zakresu zdrowia, rozwoju osobistego, biografii znanych ludzi.

Wypoczniesz w dobrym towarzystwie podczas wspólnego biesiadowania

Możliwość zakupienia produktów ekologicznych w promocyjnych cenach i przetworów domowych od lokalnych dostawców

Poznasz integracyjną moc muzyki w weekendowe muzyczne poranki 

Zrelaksujesz się w czasie recitalu Krzysztof Gwiazda– najpiękniejsze arie z oper i operetek oraz autorskich kompozycji A. Mickiewicza, K. I. Gałczyńskiego i K. Buszmana.

ZAREZERWUJ MIEJSCE DLA SIEBIE!!! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 511 332 400

Partnerzy:Fundacja Domów Konesera, Centrum Medycyny Holistycznej www.gd-med.pl, Szustak Holistic&Beatuy, Finclub

 

Nowością w naszej przychodni stały się konsultacje psychologiczne dla osób z problemami o podłożu psychologicznym, które mają początek już podczas naszych narodzin, okresu okołoporodowego lub wczesnego dzieciństwa. Jak sobie poradzić z potworami przeszłości, złagodzić spojrzenie na aktualne problemy, aby cieszyć się życiem tu i teraz to zagadnienia, które poruszamy poprzez specjalny program terapeutyczny. Nasz psycholog specjalizuje się również w odpowiednim przygotowywaniu do macierzyństwa bez lęku, właściwego przebiegu ciąży i porodu. Szczegóły możecie Państwo poznać na sesjach terapeutycznych indywidualnych, rodzinnych lub grupowych. Naszym specjalistą jest Pani psycholog, pedagog i trener Monika Lipowska-Hajduk.

 

Absolutna nowość na rynku polskim wspomagająca leczenie trudno gojących się ran w tym stopy cukrzycowej. Jesteśmy pionierami aplikowania opatrunków z żywymi kulturami larw na trudno gojące się rany. Opatrunek zabezpiecza ranę przed niekontrolowanym przemieszczaniem się larw i ogranicza ich działanie do pozostania na pożądanym miejscu przez okres terapii. Łatwość w nakładaniu i zdejmowaniu opatrunku umożliwia prowadzenie terapii w warunkach domowych.

 

Strona 1 z 2